Naší vizí je nábor podle potenciálu
Věříme, že v pracovním životě je nejdůležitější dělat práci, na kterou jste nejvhodnější. Práci, která využije naplno váš potenciál. Když jste doposud hledali práci, v naprosté většině případů se pracovalo pouze s tím, co již máte za sebou. S tím, co máte zapsané ve svém životopise. Ale pokud jste doposud nedostali příležitost dělat práci, která je pro vás nejvhodnější, jak s takovým životopisem vhodnou práci najít? A to je přesně to, co bychom chtěli v Hiri.cz změnit. Chceme zjistit váš skutečný potenciál a podle něj vám najít tu nejvhodnější práci.

Kdo za Hiri.cz stojí
Na Hiri.cz se sešli a pracují ti nejlepší ze všech potřebných oblastí. Ať už jde o 4 roky zkušeností s budováním pracovního portálu StartupJobs.cz, přes znalost pracovního trhu a odbornost v oblasti psychometrie cut-e, po mistrovství budování internetových firem investiční skupiny MITON.

Proč Hiri.cz děláme
Pomáhat lidem najít novou, lepší práci, je jeden z nejlepších způsobů, jak můžeme tisícům lidí změnit život k lepšímu. A to velmi podstatnou část života, vždyť v práci strávíme přes třetinu svého života. Vidíme mnoho cest, jak vám s hledáním práce pomoci a usnadnit ho. Chceme udělat z hledání nové práce příjemný zážitek.

Jak na Hiri.cz pracujeme s potenciálem
Začínáme postupně, po jednotlivých krocích. V prvním kroku, a to už teď od začátku, vám přinášíme testy pracovního potenciálu, kde se můžete zdarma otestovat sadou testů a něco se o sobě dozvědět. V další fázi začneme tyto testy propojovat s firmami a pracovními pozicemi a na konci vám budeme rovnou doporučovat ty nejvhodnější pracovní pozice podle vašeho potenciálu. A u testů jen začínáme, brzy vám také dáme větší prostor se firmám představit či s nimi být v kontaktu. Do budoucna vám nechceme nabízet tisíce pozic, které vás nezajímají, ale jen ty vhodné pro vás.

Jak nám můžete pomoci s naplněním naší vize
To je velice jednoduché, používejte Hiri.cz, otestujte své znalosti, hlaste se na pracovní nabídky a dejte vědět svým známým, aby se po nové práci podívali právě u nás. A samozřejmě budeme moc rádi za vaši zpětnou vazbu a to kdykoliv na e-mailu našeho zakladatele filip@hiri.cz.
Fandíte naší vizi? Dejte o ní vědět dále!

3 DŮVODY PROČ SE HLÁSIT PRÁVĚ K NÁM

Děláme něco, co má smysl

Naše práce nás baví

Společně budujeme něco velkého