Myslíme i na kandidáty a pracujeme s nimi
  • Hiri.cz není jen portálem pro zaměstnavatele,  ale také místem pro ty, kteří práci hledají. Usilujeme o rovnováhu. Ačkoli se tyto dva světy prolínají,  řeší každý z nich jiné otázky.

  • Hiri.cz proto nabízí kandidátům místo, kde mohou být,  i když zrovna práci nehledají.

  • Mohou zde sledovat firmy a místa, která je zajímají. Mohou zde zjistit své silné a slabé stránky, potenciál  či to, co je žene dopředu. Mohou se tak lépe kariérně směřovat.  A pokud chtějí, mohou tato data poskytnout zaměstnavatelům a zvýšit tak své šance na nalezení "místa snů".

Kdo jsme a proč to děláme?
  • Jsme nadšený tým, který chce posunout nábor do 21. století. 
    Spojili jsme v Hiri.cz tři důležité světy - svět tvorby  technologicky vyspělých portálů s odbornou znalostí  oblasti HR a zkušenost s budováním velkých internetových projektů.

  • Dlouhodobě s vámi chceme vytvořit nejlepší pracovní portál,  na kterém budete s radostí inzerovat a hlavně vám přinese  požadované výsledky. Víme, že je to běh na dlouhou trať a každý  váš zveřejněný inzerát nás k našemu cíli posune blíže. 

    Více o naší vizi

Filip Mikschik

"Naší vizí je vytvořit z Hiri.cz místo,  kde se bude nabírat podle opravdového potenciálu."  říká Filip, který v roce 2012 založil pracovní portál  StartupJobs.cz, který pomohl najít práci ve startupech tisícům lidí. "Čtyři roky na StartupJobs.cz jsme se učili jak budovat  dobrý portál, teď tuto zkušenost chceme přivést na celý pracovní trh."  Filip je ředitelem celého projektu a jeho cíl je jasný -  najít vám ty nejvhodnější kandidáty.

Filip Hrkal

"Baví mě nacházet řešení tam, kde ostatní vidí jen problém",  říká Filip, který za posledních 10 let pomohl technicky nastavit  náborová řešení pro více než 300 firem u nás i v zahraničí,  třeba v KMPG, v Electro Worldu, nebo PENTA investments, "Slovo nejde prostě neexistuje!", dodává.  On a jeho tým zajistí, že vás manažeři budou milovat,  firma bude mít ty správné zaměstnance a vy budete mít spoustu  času na vše, co rádi děláte!.

Delfín Hiri

Delfín Hiri není jen maskotem celého portálu, je také vaším  chytrým spojencem na cestě za vysněnou prací. Vždy, když je třeba,  podá pomocnou ploutev nebo vás povzbudí. Jak sám říká: "Práce lidem zabírá podstatnou část jejich životů,  proč by tedy nemohli dělat něco, co je baví a v čem jsou skutečně dobří.  Já chci svým dílem přispět k tomu, aby mohli. To je zase má práce,  která mě baví".

Hiri vzniklo díky spolupráci firem:

Ve StartupJobs.cz od roku 2012 vytváříme inovativní pracovní  portál pro inovativní firmy. Pomáháme startupům a začínajícím  firmám vyrůst a nabrat své první zaměstnance. Pomohli jsme najít práci  tisícům lidem ve stovkách zajímavých a rostoucích startupů.  Věříme tomu, že i hledání práce, stejně jako zaměstnanců je činností,  která by vás měla bavit. A přesně tak se snažíme StartupJobs.cz stavět.

cut-e (zal. 2002, Hamburk, Německo) dodává testy a dotazníky,  které měří přesně to, co mají, a to vůči současné české populaci,  reagují na kandidáta, nelze se na ně připravit a ani v nich podvádět.  Kromě individuálního měření schopností, motivací a potenciálu  kandidátů umožňují systémy cut-e také pohled na firmu jako celek,  což oceňují kromě personalistů také manažeři, ředitelé a majitelé firem.

Mezi největší projekty pocházející od této investiční skupiny  patří Slevomat.cz, Bonami.cz, Glami.cz, Rohlik.cz či Skrz.cz.  Mezi nejznámější již prodané projekty Mitonu patří Heureka.cz  nebo Damejidlo.cz. Aspoň jednu ze služeb, které Miton za uplynulých  15 let spustil nebo spoluvlastní, už každý měsíc využívá  sedm z deseti Čechů, kteří jsou na internetu. A Hiri.cz je dalším z nich.